Työpaikka- ja pääluottamusmiehet 2020-2023

 

 

Pääluottamusmies/kvtes, teknisten sopimus / tuntites

Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Varapääluottamusmies

Eeva Kujala
p. 040 5051 753
eeva.kujala@hamina.fi

 

 

 

Siivoustoimen luottamusmies
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Ruokapalveluiden luottamusmies
Päivi Keveri
p. 040 754 8178
paivi.keveri@hamina.fi

Kasvatus- ja koulutuspalvelut
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Teknisten sopimuksen luottamusmies
Jaakko Haukka
p. 040 707 3161
jaakko.haukka@hamina.fi

Laitoshuoltajien luottamusmies
Eeva Kujala
p. 040 5051 753
eeva.kujala@hamina.fi

 

Toimistoalan luottamusmies
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Seurakunnan luottamusmies/ varaluottamusmies
Mirkka Kaarakainen/Minna Pennanen
p. 0440 787 497 / 040 5235 953
mirkka.kaarakkainen@evl.fi
minna.pennanen@gmail.com
 

Ravimäkiyhdistyksen luottamusmies/varaluottamusmies
Susanna Koukkula/Marjo Hanttu
susanna.koukkula@ravimaki.fi
p. 0400 637 487
marjo.hanttu@ravimaki.fi

 

Vesilaitoksen luottamusmies
Sami Mustonen
p. 0400 932 445
sami.mustonen@hamina.fi