Työpaikka- ja pääluottamusmiehet 2018-2019

 

 

Pääluottamusmies/kvtes, teknisten sopimus

Markku Koskela
p. 040 760 4833
markku.koskela@hamina.fi

Varapääluottamusmies/kvtes, teknisten sop.
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Pääluottamusmies / tuntites
Markku Koskela
p. 040 760 4833
markku.koskela@hamina.fi

Varapääluottamusmies / tuntites

Pekka Hartikainen
p. 040 559 3516
pekka.hartikainen@hamina.fi

Siivoustoimen luottamusmies
Anneli Alppirinne
p. 040 589 4684
anneli.alppirinne@hamina.fi

Ruokapalveluiden luottamusmies
Päivi Keveri
p. 040 754 8178
paivi.keveri@hamina.fi

Lapsi- ja perhepalvelut
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Teknisten sopimuksen luottamusmies
Jari Musikka
p. 0400 864 485
jari.musikka@hamina.fi

Laitoshuoltajien luottamusmies
Eeva Kujala
p. 0405051753
eeva.kujala@hamina.fi

Tuntipalkkaisten luottamusmies
Pekka Hartikainen
p. 040 559 3516
pekka.hartikainen@hamina.fi

Toimistoalan luottamusmies
Tiina Korte
p. 0400 212 381
tiina.korte@hamina.fi

Seurakunnan luottamusmies/ varaluottamusmies
Mirkka Kaarakainen/Minna Pennanen
p. 0440 787 497 / 040 5235 953
mirkka.kaarakkainen@evl.fi
minna.pennanen@gmail.com
 

Ravimäkiyhdistyksen luottamusmies
Susanna Koukkula
susanna.koukkula@ravimakiyhdistys.fi

 

Vesilaitoksen luottamusmies
Kari Kääriä
p. 040 568 0993
kari.kaaria@hamina.fi